Reference


Paní Baklíkovou jsem oslovila s žádostí o prodej bytu. Z mé zkušenosti: nadšení pro práci, profesionalita, orientace na trhu s nemovitostmi, velmi rychlá, jasná a vstřícná komunikace, citlivost pro úpravu interiérů, umění jednat s lidmi, naprostá spolehlivost a důvěryhodnost, férové jednání. Chvíli jsem váhala, zda využít nabídky home stagingu. Nelituji, že jsem se nechala přesvědčit. Po úpravách byl byt finálně zamluven 10 dní po zveřejnění prodeje. Vřele doporučuji!

Hana P., 2017

 

Oceňujeme profesionální přístup při pronájmu našeho bytu. Paní Baklíková zařídila vše potřebné k naší maximální spokojenosti a ve velice krátkém čase. Její služby můžeme jen doporučit. V případě budoucí potřeby zajištění pronájmu bude paní Baklíková naší první volbou.

Michaela, Olomouc, 2016

Prodej bytu byla pro mě první zkušenost s realitami. Paní Baklíková zařídila inzeráty, prohlídky bytu, kupní smlouvu, vklad na katastr nemovitostí, předání i platbu nemovitosti. Vše kontrolovala, prověřovala a průběžně informovala obě strany o průběhu prodeje. Prodej byl rychlý a oboustranně výhodný. Díky za perfektní práci, spolehlivost, zkušenost, nadšení a hlavně profesionální přístup.

Dana Hradílková, Olomouc, 2017

 

Služby firmy paní Baklíkové jsou velmi profesionální. Už jsme si mysleli, že za námi určenou cenu byt neprodáme. Několik měsíců to vypadalo, že jsme špatně odhadli stav realitního trhu i naší nemovitosti. Po zásahu a homestagingové úpravě byl byt zarezervován do týdne. Za cenu o 10 % vyšší, než je průměr v místě, jsme byt prodali za pět týdnů a za cenu o deset procent vyšší. Její služby se nám při prodeji bytu maximálně vyplatily. Mohu jen doporučit!

David Kopřiva, Přerov, 2017

Chtěli bychom tímto poděkovat za Vaši pomoc s prodejem bytu. Velice profesionální, milý a přátelský přístup. Domluva byla skvělá a rychlá, vše proběhlo hladce. Na paní Baklíkovou jsme se mohli se vším spolehnout. Ještě jednou děkujeme a určitě doporučujeme.

K.Iljasova, 2018

 

Profesionální i lidský přístup, který se v oblasti realit příliš moc „nenosí“. Doporučujeme.

manželé Francovi, 2018

Chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za Váš profesionální přistup k prodeji našeho bytu. Vše proběhlo jak má a tak to má vypadat. Pokud budu o někom vědět, co se týče prodeje nemovitosti, určitě Vás rád doporučím. Mějte se hezky a ještě jednou moc děkujeme.

T. Poulíček, 2018

 

Děkujeme za Vaši perfektně odvedenou práci. Bylo to dobré rozhodnutí obrátit se na Vás, stejně jako celá spolupráce s Vámi. Ať se Vám daří a ještě jednou děkuji. Pokud bychom někdy potřebovaly, víme, kam se s důvěrou obrátit.

Zuzana Kazdová, Přerov, 2018

Rádi bychom Vám s manželem poděkovali za Vaše služby. Spolupráce s Vámi byla vysoce profesionální a zároveň lidská. Vždy jste (i opakovaně) odpovídala na naše otázky, pravidelně nás informovala o vývoji prodeje, podrobně nás instruovala o dalších krocích. Zároveň bychom chtěli ocenit Vaši lidskost – Vaše upřímné rady, názory a zkušenosti nám často pomohly při rozhodování.
Ještě jednou děkujeme.
Přejeme hodně spokojených klientů. Určitě Vás budeme dále doporučovat a pokud bychom potřebovali opět něco ohledně realit řešit, určitě se na Vás rádi obrátíme.

manželé Dokoupilovi, 2018