Reference


Po letech hledání nemovitosti v Olomouci jsme jako netradiční kupci ze zahraničí narazili na paní makléřku Baklíkovou, která se o nás bravurně postarala a dovedla k vytyčenému cíli – koupi vlastního bydlení. Především jsme ocenili její profesionalitu, spolehlivost a pečlivé přípravy veškeré dokumentace. Paní Baklíková se postarala i o ty nejmenší detaily a poskytla nám služby na bezkonkurenční úrovni. Vřele doporučujeme.

Manželé Petersonovi

S prací paní Baklíkové jsem byla po celou dobu prodeje mých pozemků velice spokojená… Výborná spolupráce,ochota, vstřícnost, profesionální a hlavně lidský přístup mě mile překvapily… Její služby mohu všem vřele doporučit.

Pavla O.

Pomocí paní Baklíkové jsem koupila svůj první byt. S jejími službami jsem byla naprosto spokojená. Vzhledem k tomu, že to byla moje první zkušenost s realitami, ocenila jsem velmi profesionální a rychlé jednání a veškerou pomoc a rady se všemi administrativní kroky po připsání bytu do katastru. Bonusem bylo také přátelské jednání a ochota kdykoliv odpovědět na mé dotazy a ihned řešit jakýkoliv problém i na vzdálenost 400 km. Velmi děkuji za tuto zkušenost, vřele doporučuji všem, takové služby jsou spíše výjimkou. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat realitní služby, rozhodně se znovu obrátím na paní Baklíkovou.

Stanislava T., Praha

Paní Baklíkovou jsem kontaktovala ohledně prodeje pasivního domu v Lošově, a to na základě doporučení známého. Ačkoliv jsem se bála, že při prodeji nastanou komplikace a nebude zájem o danou nemovitost, velice mne převapila rychlost prodeje, profesionální přístup paní Baklíkové, příprava nemovitosti k prodeji a hlavně přátelský přístup, kdykoliv jsem potřebovala něco vysvětlit, měla na mne vždy čas a vše ochotně vysvětlila osobně nebo po telefonu. Doporučuji všem její služby.

Iveta D.

Oceňujeme profesionální přístup při pronájmu našeho bytu. Paní Baklíková zařídila vše potřebné k naší maximální spokojenosti a ve velice krátkém čase. Její služby můžeme jen doporučit. V případě budoucí potřeby zajištění pronájmu bude paní Baklíková naší první volbou.

Michaela, Olomouc

Služby firmy paní Baklíkové jsou velmi profesionální. Už jsme si mysleli, že za námi určenou cenu byt neprodáme. Několik měsíců to vypadalo, že jsme špatně odhadli stav realitního trhu i naší nemovitosti. Po zásahu a homestagingové úpravě byl byt zarezervován do týdne. Za cenu o 10 % vyšší, než je průměr v místě, jsme byt prodali za pět týdnů a za cenu o deset procent vyšší. Její služby se nám při prodeji bytu maximálně vyplatily. Mohu jen doporučit!

David Kopřiva, Přerov

Profesionální i lidský přístup, který se v oblasti realit příliš moc „nenosí“. Doporučujeme.

manželé Francovi

Děkujeme za Vaši perfektně odvedenou práci. Bylo to dobré rozhodnutí obrátit se na Vás, stejně jako celá spolupráce s Vámi. Ať se Vám daří a ještě jednou děkuji. Pokud bychom někdy potřebovaly, víme, kam se s důvěrou obrátit.

Zuzana Kazdová, Přerov

Paní Baklíkovou jsem oslovila s žádostí o prodej bytu. Z mé zkušenosti: nadšení pro práci, profesionalita, orientace na trhu s nemovitostmi, velmi rychlá, jasná a vstřícná komunikace, citlivost pro úpravu interiérů, umění jednat s lidmi, naprostá spolehlivost a důvěryhodnost, férové jednání. Chvíli jsem váhala, zda využít nabídky home stagingu. Nelituji, že jsem se nechala přesvědčit. Po úpravách byl byt finálně zamluven 10 dní po zveřejnění prodeje. Vřele doporučuji!

Hana P.

Paní Baklíková zajistila pěkný homestaging bytu určeného k pronájmu, poradila co je třeba doladit a za pár dní po inzerování její nabídky jsem v bytě podepisoval smlouvu s novými spokojenými nájemci. Pokud hledáte profesionální, spolehlivý a pečlivý přístup, jste u paní Baklíkové na správné adrese.

Marek Banaš

Edita Baklíková je opravdová profesionální makléřka, která vždy přemýšlí o dva kroky napřed. Vyhledává informace, o kterých by mě nenapadlo ani přemýšlet a svým dokonalým přehledem ve světě realit mi vždy poskytla prvotřídní poradenství a servis. Všechny její nabízené služby jsem měla možnost vyzkoušet, a proto je vřele doporučuji skutečně každému, ať kupuje, prodává či pronajímá.

Renata M.

Prostřednictvím paní Baklíkové jsem pronajímala nadstandardní byt. Spolupráce s ní byla pro mne uspokojující po všech stránkách. Služby realitní makléřky poskytla ve vysokém standardu, vedle toho ovšem nabízela i další související služby (homestaging, fotografování na profesionální úrovni apod.). Nad rámec obchodního vztahu „klient – makléř“ přistupovala ke spolupráci s osobním nasazením a ze mne sejmula tíhu odpovědnosti za dořešení všech okolností souvisejících s individuálním přístupem k jednotlivým potenciálním nájemníkům. V případě dalších pronájmů bude paní Baklíková mojí první volbou.

Jitka B., Olomouc

Služby paní Baklíkové jsme využili při hledání podnájmu v Olomouci. Spolupráce byla velmi příjemná a bezproblémová. Paní Baklíková reagovala na maily obratem, při řešení jednotlivých záležitostí vycházela maximálně vstříc, papírování bylo rychlé a bez komplikací. Určitě doporučujeme., citlivost pro úpravu interiérů, umění jednat s lidmi, naprostá spolehlivost a důvěryhodnost, férové jednání. Chvíli jsem váhala, zda využít nabídky home stagingu. Nelituji, že jsem se nechala přesvědčit. Po úpravách byl byt finálně zamluven 10 dní po zveřejnění prodeje. Vřele doporučuji!

Doleželovi, Olomouc

Prodej bytu byla pro mě první zkušenost s realitami. Paní Baklíková zařídila inzeráty, prohlídky bytu, kupní smlouvu, vklad na katastr nemovitostí, předání i platbu nemovitosti. Vše kontrolovala, prověřovala a průběžně informovala obě strany o průběhu prodeje. Prodej byl rychlý a oboustranně výhodný. Díky za perfektní práci, spolehlivost, zkušenost, nadšení a hlavně profesionální přístup.

Dana Hradílková, Olomouc

Chtěli bychom tímto poděkovat za Vaši pomoc s prodejem bytu. Velice profesionální, milý a přátelský přístup. Domluva byla skvělá a rychlá, vše proběhlo hladce. Na paní Baklíkovou jsme se mohli se vším spolehnout. Ještě jednou děkujeme a určitě doporučujeme.

K. Iljasova

Chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za Váš profesionální přistup k prodeji našeho bytu. Vše proběhlo jak má a tak to má vypadat. Pokud budu o někom vědět, co se týče prodeje nemovitosti, určitě Vás rád doporučím. Mějte se hezky a ještě jednou moc děkujeme.

T. Poulíček

Rádi bychom Vám s manželem poděkovali za Vaše služby. Spolupráce s Vámi byla vysoce profesionální a zároveň lidská. Vždy jste (i opakovaně) odpovídala na naše otázky, pravidelně nás informovala o vývoji prodeje, podrobně nás instruovala o dalších krocích. Zároveň bychom chtěli ocenit Vaši lidskost – Vaše upřímné rady, názory a zkušenosti nám často pomohly při rozhodování.
Ještě jednou děkujeme.
Přejeme hodně spokojených klientů. Určitě Vás budeme dále doporučovat a pokud bychom potřebovali opět něco ohledně realit řešit, určitě se na Vás rádi obrátíme.

manželé Dokoupilovi